Detektyw - Janusz Rzeźnik
Bezpieczeństwo, zaufanie i dyskrecja to trzy główne filary mojej działalności.

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów, ukrytych kamer, nadajników, wykrywanie GPS-ów

„Sukcesem nie jest zdobycie zaufania, ale jego nieutracenie”.

Skutecznie - Dyskretnie - Profesjonalnie

Oferujemy Państwu wykrywanie podsłuchów nie tylko w Łodzi i Warszawie - usługi te świadczymy na terenie całego kraju. Podsłuchy likwidujemy niezależnie od miejsca - w domach, biurach, samochodach, urzędach państwowych oraz samorządowych, jak również wszędzie, gdzie zostanie nam to wskazane. Operujemy najwyższej jakości profesjonalnym sprzętem marki PIRANHA, który znany jest na rynku ze swojej skuteczności.

Jeżeli macie Państwo podejrzenie podsłuchu, istnieje również ryzyko śledzenia przy pomocy urządzenia GPS. Dlatego właśnie prowadzimy również wykrywanie GPS - podobnie jak podsłuchy, Łódź i Warszawa nie są jedynymi miastami, w których zajmujemy się ich likwidacją. W ich wypadku również posługujemy się wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu możemy być pewni skuteczności swoich działań.

Mister Marbles head tilt
Kermit the Dog

Zakres naszych działań:

Podczas wykrywania podsłuchów detektyw przeprowadza specjalistyczne pomiary, których celem jest przechwycenie sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych służących do zapisywania informacji, a także przenoszenia ich drogą radiową lub przewodowo.

Wywiad źródłowy.


Sprawdzenie przewodów akustycznych i ciągów wentylacyjnych.


Kontrola i przegląd urządzeń i wyposażenia w sprawdzanym pomieszczeniu.


Spektralna analiza widma i specjalistyczne pomiary sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych


Manualne przeszukanie całej powierzchni zleconej


Specjalistyczne pomiary pola elektromagnetycznego oraz sieci elektrycznej

Co jeszcze oferujemy?

Po wykonanym zleceniu, dostarczamy Państwu pełen raport. Na życzenie wykonujemy również obszerną analizę ze wskazaniem newralgicznych miejsc oraz propozycję odpowiedniego przeciwdziałania zagrożeniom związanym z wyciekiem informacji.

Detekcja nadajników przewodowych av.


Detekcja ukrytych miniaturowych kamer av


Detekcja podsłuchów GSM, UMTS, CDMA, 3G, 4G, LTE z rozróżnieniem sygnałów stacji BTS i poszczególnych urządzeń


Detekcja podsłuchów analogowych.


Detekcja pasma IR, UV oraz ultradźwięków


szkolenia personelu w zakresie ochrony danych


badania wariograficzne pracowników


wywiady środowiskowe


weryfikacja danych zawartych w kwestionariuszach osobowych


Współpracujemy z kancelarią prawną, specjalizującą się w prawie handlowym. Wszystkie usługi są przeprowadza z zaangażowaniem i precyzją. Kontakt z nami jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. Firma zachęca do sprawdzenia z bogatej oferty i wybrania opcji, która najbardziej odpowiada oczekiwaniom klienta. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Ile kosztuje usługa wykrywania podsłuchów ?

Nie ma dwóch takich samych zleceń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Do wykonania tego typu zlecenia potrzebna jest nie tylko ogromna wiedza i doświadczenie operatora zdobywane latami , ale również specjalistyczny i nowoczesny sprzęt oraz ciągła analiza pojawiających się zagrożeń na rynku. Wszystko to sprawia, że nie są to tanie usługi, a ich cena rozpoczyna się od 35,00 zł . za m2 powierzchni pomieszczenia. Jeśli jednak chcą Państwo mieć gwarancję dobrze przeprowadzonego badania, nie warto oszczędzać.

Jak postępować w przypadku, gdy jest podejrzenie podsłuchu?

Przede wszystkim, ważne jest by nie rozmawiać głośno o podejrzeniach dotyczących bycia podsłuchiwanym. Najlepszą możliwością jest zachowanie takich podejrzeń dla siebie. Spotkanie z naszym detektywem najlepiej umówić osobiście, telefonicznie bądź e-mailowo. W sytuacji gdy podejrzewa się podsłuch, możliwe, że również jest się śledzonym przy pomocy urządzenia GPS. Najlepiej więc jest skorzystać z transportu niecodziennego wyboru dla siebie, tj. taksówki bądź transportu publicznego. Do kontaktu telefonicznego najlepiej użyć telefonu starego, nieużywanego od dłuższego czasu bądź pożyczyć od znajomego. Przy kontakcie e-mailowym, sugerujemy założyć nowe konto by się z nami skontaktować. Najlepiej zrobić to na komputerze, którego nie używamy na co dzień, gdyż istnieje możliwość, że nawet komputer jest inwigilowany.

Doświadczenie to podstawa!

Poniżej prezentujemy dokumenty potwierdzające nabytą wiedzę w zakresie tematyki podsłuchu oraz jemu przeciwdziałaniu

Referencje

Szczerze polecam!

Tomasz Jastrzębski

Firma Transportowa
Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za współpracę z detektywem Januszem Rzeźnikiem, który wywiązuje się rzetelnie i terminowo z powierzonych zadań. Biuro Kobra Security świadczy usługi na wysokim poziomie z należytą dyskrecją i profesjonalizmem.
W związku z prowadzonymi czynnościami dotyczącymi naszej firmy przez Pana Janusza Rzeźnika właściciela Biura Detektywistycznego Kobra Security, pragniemy podziękować za wkład ogromnej pracy przy wyeliminowaniu niepożądanych działań konkurencyjnych. Jednocześnie z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Biura Kobra Security.

Kasia Masłowska

Firma farmaceutyczna

Kontakt z nami

Wypełnij formularz. Odpowiemy w przeciągu 24h

januszr@forweb.pl

tel: 513 414 172

Your message has been sent. Thank you!