Detektyw - Janusz Rzeźnik
Bezpieczeństwo, zaufanie i dyskrecja to trzy główne filary mojej działalności.

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów, ukrytych kamer, nadajników, wykrywanie GPS-ów

„Sukcesem nie jest zdobycie zaufania, ale jego nieutracenie”.

Skutecznie - Dyskretnie - Profesjonalnie

Oferujemy Państwu wykrywanie podsłuchów nie tylko w Łodzi i Warszawie - usługi te świadczymy na terenie całego kraju. Podsłuchy likwidujemy niezależnie od miejsca - w domach, biurach, samochodach, urzędach państwowych oraz samorządowych, jak również wszędzie, gdzie zostanie nam to wskazane. Operujemy najwyższej jakości profesjonalnym sprzętem marki PIRANHA, który znany jest na rynku ze swojej skuteczności.

Jeżeli macie Państwo podejrzenie podsłuchu, istnieje również ryzyko śledzenia przy pomocy urządzenia GPS. Dlatego właśnie prowadzimy również wykrywanie GPS - podobnie jak podsłuchy, Łódź i Warszawa nie są jedynymi miastami, w których zajmujemy się ich likwidacją. W ich wypadku również posługujemy się wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu możemy być pewni skuteczności swoich działań.

Mister Marbles head tilt
Kermit the Dog

Usługi detektywistyczne dla osób fizycznych

Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Firma, działająca w mieście Łódź oraz Warszawa, poleca szeroki zakres usług. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie profesjonalnie podjąć się wielu zadań.

Sprawy rozwodowe, alimentacyjne, wykrywanie zdrad


Sprawy cywilne


Poszukiwanie osób i mienia


Pozyskiwania materiałów dowodowych


Badania DNA, ustalanie ojcostwa


inne nietypowe zlecenia, w ramach prawnie dozwolonych

Usługi detektywistyczne dla firm

Naszą misją jest także kompleksowa obsługa biznesowa firm. Co możemy dla Państwa zrobić?

sprawdzanie pomieszczeń pod kątem wykrywania zainstalowanych urządzeń podsłuchowych


ochrona antypodsłuchowa spotkań biznesowych, zebrań zarządu firmy, negocjacji z kontrahentami itp.


wywiad gospodarczy, sprawdzenia wiarygodności partnerów biznesowych.


audyty bezpieczeństwa firmy pod kątem zabezpieczenia informacji i tajemnicy firmowej


ochrona znaków towarowych


szkolenia personelu w zakresie ochrony danych


badania wariograficzne pracowników


wywiady środowiskowe


weryfikacja danych zawartych w kwestionariuszach osobowych


Współpracujemy z kancelarią prawną, specjalizującą się w prawie handlowym. Wszystkie usługi są przeprowadza z zaangażowaniem i precyzją. Kontakt z nami jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. Firma zachęca do sprawdzenia z bogatej oferty i wybrania opcji, która najbardziej odpowiada oczekiwaniom klienta. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Nasze uprawnienia

Poniżej prezentujemy Państwu nasze certyfikaty. Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów oraz Certyfikat Selavio Security Systems

Referencje

Szczerze polecam!

Tomasz Jastrzębski

Firma Transportowa
Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za współpracę z detektywem Januszem Rzeźnikiem, który wywiązuje się rzetelnie i terminowo z powierzonych zadań. Biuro Kobra Security świadczy usługi na wysokim poziomie z należytą dyskrecją i profesjonalizmem.
W związku z prowadzonymi czynnościami dotyczącymi naszej firmy przez Pana Janusza Rzeźnika właściciela Biura Detektywistycznego Kobra Security, pragniemy podziękować za wkład ogromnej pracy przy wyeliminowaniu niepożądanych działań konkurencyjnych. Jednocześnie z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Biura Kobra Security.

Kasia Masłowska

Firma farmaceutyczna

Kontakt z nami

Wypełnij formularz. Odpowiemy w przeciągu 24h

januszr@kobra.pl

tel: 513 414 172

*Podaj imię!
*Podaj e-mail!. *Podaj prawidłowy e-mail!
*Subject.
*Wpisz wiadomość!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które podałem/am w formularzu w celu nawiązania ze mną kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiedzi na zadane pytania, przedstawienia oferty i prezentacji usług przez Administratora, osoby działające z upoważnienia Administratora lub przez podmioty przetwarzające na podstawie umowy zawartej z Administratorem. Przyjmuję do wiadomości, że: - Administratorem moich danych osobowych jest Janusz Rzeźnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kobra Security Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 126/128 4-301 Łódź, - przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, poprawienia, aktualizacji, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych i cofnięcia w każdym momencie zgody na przetwarzanie danych, - dane zostaną usunięte przez Administratora najpóźniej w ciągu 1 miesiąca od daty, w której staną się one zbędne do celów, w jakich zostały zgromadzone, bądź niezwłocznie po otrzymaniu żądania, - przysługuje mi prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz skargi do organu nadzoru, - podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit „a” i „b” rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (RODO), - podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia nawiązanie kontaktu.*

Prosze zaznaczyć klauzulę.